سری کتابهای Top Notch

Top Notch Series

در چهار سطح طبقه بندی و به وسیله بخشهای مختلف مثل مکالمه، گرامر، وکب و فایل های صوتی به پیشرفت شما در ۴ مهارت ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ کمک میکند. سبک و تلفظ این سری از کتاب ها با لهجه آمریکایی ارائه شده. ورک بوک در انتهای هر کتاب آماده شده تا با حل تمرینات، اطلاعات جدید در ذهن تثبیت شود. برای انجام تمرین های گروهی و تعاملی، یادگیری کتاب های تاپ ناچ در کلاس ها بهتر از خودخوان مطالعه کردن آنهاست. پس به عنوان منبع خودخوان توصیه نمیشود.

برای دانلود منو پایین را باز کنید.
In Use series

Grammer in use Series

سری کتاب های (Grammer in use) گزینه جامع و خوبی برای یادگیری گرامر به صورت خودخوان است. در ۳ سطح طبقه بندی شده و دارای ۸۰ درس به همراه تمرین میباشد. حل تمرینات بعد از هر درس تاثیر عمیقی بر یادگیری دارد، به همین دلیل میتوانید با مراجه به انتهای کتاب و دیدن پاسخنامه به رفع اشکال خود بپردازید. این سری از کتاب ها را میتوان به عنوان بهترین منبع یادگیری گرامر به صورت خودآموز دانست.

برای دانلود منو پایین را باز کنید.
English Vocabulary in use series

Vocabulary in use Series

یه منبع عالی برای یادگیری لغات انگلیسی کتابهای (English Vocabulary in use) هستند. در ۳ سطح ارائه شده و با هر سطحی میتونی کلمات جدید رو داخل متن و جمله بندی یاد بگیری. بعد از هر درس، تمرینات اون درس همراه با پاسخنامه در انتهای کتاب ارائه شده است.

برای دانلود منو پایین را باز کنید.